Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії розділу
Адреса
Україна, Кіровоградська область,
м. Знам'янка, пр. Шкільний, 9
Контакти
т. 0523374561
e-mail: nvk-school-2@ukr.net
Символіка
Герб школи

"Духовність. Знання. Творчість."

Прапор школи


...
Національна гаряча лінія
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
...
...
...
...
...
Block title
Головна » Файли » Предметні тижні » Предметні тижні

Тиждень іноземних мов
08.12.2021, 09:19

ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ

З 22 по 26 листопада в нашому НВК відбувся Тиждень іноземних мов під гаслом: "Wear gratitude like a cloak, and it will feed every corner of your life (Rumi)"
Під час проведення Тижня учні закладу були учасниками створення проєктів, різноманітних конкурсів,ігор й вікторин, що дало їм можливість збагатити знання з англійської та німецької мов та розширити світогляд. До участі в заходах були залучені всі здобувачі освіти НВК.
Тиждень розпочався виставкою-показом проєктних робіт учнів 5-11 класів  з тем: “Thanksgiving Day” та “Erntedankfest in Deutschland”,  які містили цікаву інформацію  про святкування Дня подяки у США та Німеччині, а також факти про життя в англмовних і німецькомовних країнах.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                    Учениці 10- В класу Корячко Поліна та Шевчук Тетяна разом із учителями Макаровою Г.В. та                                                    Приходченко Т.А. підготували і провели тематичну радіолінійку. Вони розповіли про історію виникнення Дня подяки та запросили всіх учнів НВК взяти  участь у Тижні іноземних мов.

Учні 7-А класу Прутяний Олег і Бакуліна Яна разом із учителем Биковим І.В. підготували та провели  радіолінійку “Erntedankfest in Deutschland”, вони розповіли про цікаві факти святкування Дня подяки у Німеччині.                                 

 

Учителі  іноземних мов залучали учнів до роботи в розмовних клубах “Why Is It Important to Know British/American/German Customs and Traditions?”. Змістовними та пізнавальними були інформаційні хвилинки “Thanksgiving Traditions in the USA and Germany” та “English Speaking Countries” . Школярі брали активну участь в обговоренні питань, працювали в групах,  виконували творчі завдання  та розв’язували кросворди .

Усі вчителі  іноземних мов проводили інформаційні хвилинки   “English Speaking Countries”, бліц – вікторини “Do you know that…?” та тематичні вікторини з країнознавчої тематики.
Учителі Олефірова С.А.,Макарова Г.В.,Приходченко Т.А. та Чайка О.М. провели І етап Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Мовознавець», який сприяє популяризації вивчення англійської мови серед учнівської молоді України. 

Биков І.В. організував і провів конкурс знавців німецької мови "Орлятко"з учнями 5-В класу.

Ларіонова Ю.М. провела тематичний урок-гру “Thanksgiving Day“ для учнів 3-Б,В класів. 25 листопада вчителька разом з учнями 6-Б класу( Чорна К., Овакімян Е., Козін Б.) ознайомили здобувачів освіти з традиціями проведення цього свята та з історією виникнення. Учні з задоволенням брали участь в іграх : «Fishing», «Harvest», «Catch the turkey», відгадували загадки і давали відповіді на питання вікторини   "Would you like..?» 

Протягом тижня учні 1- А класу ( вчитель Приходченко Т. А.) створили свої перші англомовні листівки до Дня подяки. Під час уроку " Merry Thanksgiving" учні 4 - А класу переглянули тематичні мультфільми, презентували свої проєкти і навіть рухлива хвилинка була у вигляді танку індюшки. Під час уроку-вікторини учні 7-х класів ознайомилися з історією виникнення свята та його сучасними традиціями.  

Учні 1-В класу разом із своїм учителем Олефіровою С.А. здійснили віртуальну подорож до США, переглянувши мультфільм " Thanksgiving Story for Kids - The First Thanksgiving Cartoon for Children". Малеча проявила  творчість та фантазію. Під час створення листівок до Дня подяки. 
 Оскільки подяка рідним і близьким є провідною ідеєю свята, учні 1-В,5-В й 6-А класів разом із Світланою Андріївною приєдналися до створення креативного проєкту: “Thankful Tree”(Дерево Подяки). Діти щиро поділилися своїми цінностями та пріоритетами, зобразивши свою подяку на листочках, які сформували дерево вдячності як символ єдності.А учні 6-А класу створили Digital Thankful Tree на онлайн-платформі LibreOffice Draw.
Учням 7-9-х класів Світлана Андріївна запропонувала переглянути відео про День подяки, за допомогою якого діти познайомилися з історією та традиціями цього свята у США та Канаді.Після перегляду учні поділилися враженнями та відповіли на запитання відеовікторини.

Учителі Олефірова С.А.,Приходченко Т.А. та Маслюкова В.В. запропонували учням  5 -10-х    класів НВК взяти участь в акції подяки. Кульмінаційним моментом Тижня, який нікого не залишив байдужим, став Thanksgiving Flashmob (Флешмоб Подяки), у якому взяли участь учні 5-В й 9-А класів разом із учителями Олефіровою С.А.,Приходченко Т.А. та Маслюковою В.В. 

Флешмоб до Дня подяки

Кожен день Тижня був наповнений іноземною мовою, здобувачі освіти були активними учасниками та співорганізаторами всіх  запланованих заходів.

Олефірова С.А., голова МО вчителів іноземних мов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Предметні тижні | Додав: Teacher
Переглядів: 59 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: