Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Адреса
Україна, Кіровоградська область,
м. Знам'янка, пр. Шкільний, 9
Контакти
т. 0523374561
e-mail: nvk-school-2@ukr.net
Символіка
Герб школи

"Духовність. Знання. Творчість."

Прапор школи


...
Національна гаряча лінія
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
...
...
...
...
...
Block title
Прізвище, ім’я по батькові:  Сядро Ольга Володимирівна
Рік народження: 1957       
Освіта:  вища      
Фах: вчитель початкових класів
Звання, нагороди: нагароджена Почесною грамотою управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації. Має вищу кваліфікаційну категорію.
Посада: вчитель Педагогічний стаж  34 років
Адреса досвіду: НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей»,
проспект ВЛКСМ, 9, м. Знам’янка, Кіровоградська область, т. 2-21-10


Інформація про досвід

Тема: Формування навичок самостійної діяльності молодших школярів на уроках математики.
Мета: Формувати вміння працювати самостійно, розвивати творчий потенціал учнів

Короткий зміст

Мета сучасної початкової школи – не просто давати знання, а формувати особистість, яка вміє і хоче вчитися. Учитель має виступати в ролі помічника, організатора педагогічної взаємодії з учнем, спрямованої на розвиток активності, самостійності, пізнавальних, творчих здібностей, формування пізнавального інтересу, який характеризується ініціативністю пошуків, самостійністю учнів у здобутті знань.
Провідною ідеєю досвіду є широке застосування інтерактивних методів на-вчання, метою яких є не тільки оволодіння знаннями, уміннями і навичками, а й розкриття інтересів учнів, їх здібностей, загальнолюдських якостей.
Ставлячи перед учнями чітку і зрозумілу мету, озброюючи умінням працювати з навчальним матеріалом, даючи завдання оптимальної складності, вчитель учить спостережливості та вмінню сприймати і засвоювати знання, критично мислити, самостійно знаходити відповіді на складні питання, застосовувати оптимальні знання в практичній діяльності.
Описаний досвід знайомить з такими формами роботи, які спрямовують школярів не на репродуктивне відтворення матеріалу, а на розвиток вмінь і навичок, активізацію самостійно здобутої інформації, співпраці.
Розвивати самостійність – необхідна передумова високої активності учнів: адже їхнє творче мислення спрямовується на пошук правильного способу розв’язань, забезпечується високий рівень знань і вихованості дітей, а також досягається прискорений розвиток інтелекту.

Досвід роботи корисний тим, що його можна використовувати у класах з різним рівнем знань, актуальним, бо забезпечує для кожного учня оптимальний характер пізнавальної діяльності у процесі навчальної роботи.

Форма відбору:

  • Всеукраїнський професійний конкурс
  • Регіональний професійний конкурс
  • Інші професійні конкурси всеукраїнська виставка з освітніх досягнень
  • Міжнародна виставка з освітніх досягнень
  • Науково-методичне видання
  • Інше

Основні показники результативності: Вихованці є переможцями шкільних та міських олімпіад, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2008/2009 н.р. Веселова Тетяна ІІІ місце), Всеукраїнського природничого конкурсу «Колосок-2011» ( Золотий колосок отримали: Вакуленко Анна, Большаков Денис, Заруцький Петро, Полежай Володимир; Срібний колосок – Білан Даниіл, Скляровська Анастасія, Учанєва Альбіна).

Форма узагальнення: опис досвіду

Схвалено (Ким? Коли?): методична рада школи – 2008 р., рада міського методичного кабінету – 2008 р.

Місце збереження: шкільний методичний кабінет, міський методичний кабінет.


Шляхи розповсюдження в системі післядипломної педагогічної освіти області

Інформація про використання: Вчитель ділиться своїм досвідом на семінарах, конференціях, педагогічних читаннях, бере участь у освітніх виставках міста.