Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Адреса
Україна, Кіровоградська область,
м. Знам'янка, пр. Шкільний, 9
Контакти
т. 0523374561
e-mail: nvk-school-2@ukr.net
Символіка
Герб школи

"Духовність. Знання. Творчість."

Прапор школи


...
Національна гаряча лінія
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
...
...
...
...
...
Block title
Прізвище, ім’я, по батькові: Пашко Юлія Олегівна
Рік народження:    1971   
Освіта: вища
Фах: вчитель математики та інформатики
Звання, нагороди: Почесна грамота обласного управління освіти і науки за перемогу в обласному методичному конкурсі «Шкільна інформатика в інформаційному суспільстві» у номінації «Навчання інформатики у старшій профільній школі за різними напрямами», травень 2006 року;
Почесна грамота обласного управління освіти і науки за участь в обласному методичному конкурсі «Шкільна інформатика в інформаційному суспільстві», вересень 2008 року;
Грамота Міністерства освіти і науки України, 2008 рік
Посада: вчитель   
Педагогічний стаж: 19 років
Адреса досвіду: НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей», пр. ВЛКСМ, 9, м. Знам’янка, Кіровоградська область, 27400, тел. 0523322110

Інформація про досвід

Тема: Формування інформаційної культури учнів на уроках інформатики
Мета: формування в учнів знань основ теорії інформації, навичок використання сучасних інформаційних технологій у своїй діяльності, навичок 21 століття: навчальних та інноваційних навичок,  творчості, критичного мислення і вміння вирішувати проблеми, комунікативних навичок та навичок співробітництва, вміння працювати з інформацією, медіа та комп’ютерних навичок, життєвих та кар’єрних, ініціативи та  самоспрямованості, соціальних навичок та навичок, пов’язаних зі співіснуванням різних культур, лідерства та відповідальності.

Короткий зміст:

Ми живемо в такому світі, в якому інформаційний потік постійно зростає, а час наче ущільнюється. Сучасні діти дуже швидко розвиваються, легко опановуючи цифровими технологіями і ми дивуємось — дівчинці лише 3 роки, а вона може відповісти на мобільний дзвінок, хлопчику 4, а він знайомий з англійським алфавітом і вільно впізнає слова англійською, тому що користується спеціальною ігровою програмою та самостійно вмикає пристрої для роботи DVD та CD дисків
Нічого дивного, адже майбутні першокласники — діти, які народились у цифровому світі ХХІ століття — тому с пелюшок знайомі з мобільними телефонами, ноутбуками, МР-3 плеєрами тощо.
Зрозуміло, що і засоби навчання сучасних дітей мають відповідати вимогам сьогодення. На допомогу підручнику й зошиту, ручці та олівцям має прийти сучасний цифровий засіб навчання — комп’ютер. Але для якісних змін в освіті розробити та запропонувати лише навчальний технічний пристрій замало. Важливо знати чим його наповнити, які завдання ставити, чому та для чого навчати дітей.
В учнів повинні формуватися якості і вміння необхідні сучасній людині ХХІ століття, такі, як:

•    медіаграмотність,
•    уміння працювати з інформацією,
•    критично її оцінювати,
•    здатність до рішення творчих завдань,
•    уміння мислити глобально,
•    готовність працювати в команді,
•    громадянська свідомість,
•    навички комп’ютерної культури, користування комп’ютером як складової загальнолюдських цінностей.

Знання й уміння ХХІ століття сприяють формуванню в дітей самостійності й розвитку в них громадянських, професійних і лідерських якостей. Це допоможе нашим дітям вирости вільними, впевненими в собі особистостями, домогтися успіху в подальшому — у школі, на роботі, просто в житті.
Якщо підготуємо дитину, яка легко сприймає сучасні технології, котра вміє працювати, використовуючи їх, то вона забезпечить собі успішний життєвих шлях і зуміє забезпечити майбутнє своєї сім’ї, країни.
Як школярі володіють «знаннями та навичками 21 століття», на 90% залежить від кваліфікації викладача і його вмінням користуватися комп’ютером, мережею Інтернет, сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями. Вчитель Пашко Ю.О. постійно підвищує власну фахову підготовку, шляхом навчання на семінарах-тренінгах при КОІППО ім. В. Сухомлинського. Так, у жовтні 2011 року викладач отримала відповідний сертифікат «MS Excel у профільному навчанні», вересні 2012 року «Основи створення комп’ютерних презентацій», жовтні 2012 року «Intel "Навчання для майбутнього" за 10 версією Програми». В якості тренера, працює з іншими вчителями школи, навчаючи їх за програмою «Партнерство в навчанні». За результатами навчання вчителі отримали сертифікати.
Пашко Ю.О. практикує проведення практичних робіт (1 учень – 1 комп’ютер), різних форм оцінювання знань учнів (з використанням комп’ютерних тестових систем), пропонує цікаві завдання на пошук та аналіз інформації в мережі Інтернет, завдання по групах чи парах, застосовує міні-проектну діяльність учнів з оформленням відповідних результатів роботи у вигляді учнівських презентацій, публікацій, статей, заохочує дітей до набуття власних знань та навичок шляхом застосування проблемних ситуацій, а саме – створення власних програмних продуктів при вивченні теми «Програмування мовою Visual Basic».

Форма відбору:

  • Всеукраїнський професійний конкурс
  • Регіональний професійний конкурс
  • Інші професійні конкурси
  • Всеукраїнська виставка освітніх досягнень
  • Міжнародна виставка освітніх досягнень
  • Науково-методичне видання
  • Інше
Основні показники результативності:
Протягом 2010-2012 рр. має призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. Є керівником міського методичного об’єднання вчителів інформатики, районним координатором міжнародного конкурсу з інформатики «Бобер». Кількість учнів закладу, що беруть участь в конкурсі «Бобер» у 2012-2013 н.р. значно зросла порівнянно з 2011-2012 н.р., відповідно 9 учнів – 46 учнів. По місту кількість учнів у 2011 р. - 61, 2012 р. - 180.
Всі вчителі, які навчались на тренінгах Пашко Ю.О. отримали відповідні сертифікати КОІППО ім. В. Сухомлинського.

Форма узагальнення: опис досвіду
Схвалено (ким? коли?): міською методичною радою, 2012 р., методичною радою школи 2012 р.
Місце збереження: методичний кабінет НВК, міський методичний кабінет


Шляхи розповсюдження в системі післядипломної педагогічної освіти області

Інформація про використання: виступи на педрадах НВК, засіданнях міських методичних об’єднань вчителів інформатики, батьківських зборах.