Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Адреса
Україна, Кіровоградська область,
м. Знам'янка, пр. Шкільний, 9
Контакти
т. 0523374561
e-mail: nvk-school-2@ukr.net
Символіка
Герб школи

"Духовність. Знання. Творчість."

Прапор школи


...
Національна гаряча лінія
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
...
...
...
...
...
Block title



Прізвище, ім’я, по батькові:
Маслюкова Вікторія Віталіївна
Рік народження: 1967    
Освіта: вища   
Фах: вчитель англійської і німецької мов
Звання, нагороди: Почесна грамота відділу освіти Знам’янського виконавчого комітету, 2008 р., Почесна грамота управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, 2011 р.
Посада:  вчитель        
Педагогічний стаж:  17 р.
Адреса досвіду: НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2- ліцей», проспект ВЛКСМ, 9, м. Знам’янка, Кіровоградська область.
 
Інформація про досвід

Тема: Використання англомовного (дитячого) фольклору як засобу формування лексичної компетентності учнів.
Мета:  Формувати особистості, її естетичні смаки засобами англомовного фольклору на принципах партнерського навчання та комунікативного підходу до викладання іноземних мов; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати їхні комунікативні навички і пізнавальну активність; виховувати толерантність,  позитивне налаштування на навчання  та створювати сприятливий мікроклімат на уроці.
Короткий зміст: 
       На своїх уроках англійської мови Вікторія Віталіївна Маслюкова намагається передати дітям свою любов до предмету. Вчитель використовує в роботі інтерактивні методи навчання на засадах партнерської роботи,  новітні підходи до викладання англійської мови, досвід британських та американських методистів. З її точки зору дуже важливим моментом у навчанні іноземної мови є використання країнознавчої інформації,  автентичних аудіо- та відео матеріалів. Застосовуючи автентичні матеріали,  вчитель спрямовує урок на розвиток творчого мислення школярів, формування їх естетичного смаку .
     Досвід підкреслює, що пісні (автентичні музичні твори), як доводять дослідження багатьох вчених, є одним з найкращих засобів вивчення іноземної мови. Пісні є популярним ресурсом, як для вчителів, так і для учнів. Але вчителі часто користуються піснями на уроці лише для того, щоб заповнити паузи. Головними факторами у використанні пісень на уроці, за думкою педагога, є  фактори переключення уваги та розваги для дітей. Дітям повинно бути весело на уроці. Коли щезає ця насолода від пісень та музики, ми втрачаємо головну мету їх використання на уроці.
      Кожен вчитель має виробити свої шляхи переплетіння пісенних творів з курсом вивчення іноземної мови, але загальні цілі їх застосування наступні:
  • Надати учням розвантаження після більш серйозної роботи.
  • Поєднувати музику, вивчення мови та виконання рухливих вправ.
  • Ілюструвати певний аспект мовного явища( зазвичай це відбувається за умови використання знайомої для учнів пісні)

            Цей досвід пропонує форми роботи, які спрямовують учнів на розвиток їхніх вмінь і навичок у сфері англійської мови. При цьому у дітей розвивається інтерес до знань, позитивне ставлення до навчання, закріплюються розумові, творчі, індивідуальні здібності.
     Досвід роботи  можна використовувати у класах з різним рівнем знань учнів, як на уроках, так і в позакласній роботі з предмета.
         
Форма відбору:
  • Всеукраїнський професійний конкурс
  • Регіональний професійний конкурс
  • Інші професійні конкурси
  • Всеукраїнська виставка освітніх досягнень
  • Міжнародна виставка освітніх досягнень
  • Науково-методичне видання
  • Інше


Основні показники результативності:
Учні є учасниками та переможцями міських  олімпіад, Всеукраїнського конкурсу юних мовознавців «Грінвіч», навчаються у вищих навчальних закладах,   оволодіваючи саме мовними спеціальностями. Учениця Інна Бебік (11-А клас) є лауреаткою конкурсу FLEX


Форма узагальнення:
опис досвіду
Схвалено (ким? коли?): методична рада школи, 2012 р.
Місце збереження: шкільний методичний кабінет.

Шляхи розповсюдження в системі післядипломної педагогічної освіти області

Інформація про використання:
Вчитель ділиться своїм досвідом на міському рівні,  виступає на педрадах, курсах підвищення кваліфікації, проводить відкриті уроки та позакласні заходи.