Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Адреса
Україна, Кіровоградська область,
м. Знам'янка, пр. Шкільний, 9
Контакти
т. 0523374561
e-mail: nvk-school-2@ukr.net
Символіка
Герб школи

"Духовність. Знання. Творчість."

Прапор школи


...
Національна гаряча лінія
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
...
...
...
...
...
Block title


Прізвище, ім’я, по батькові:
Івасенко Олена Анатоліївна
Рік народження:  1959  
Освіта: вища  
Фах:  вчитель початкових класів
Звання, нагороди:  нагороджена в 2002 році  Почесною грамотою МОН України. Має вищу кваліфікаційну категорію, звання „Старший вчитель”.
Посада: вчитель 
Педагогічний стаж: 32 роки



Адреса досвіду:
НВК „Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей”, проспект ВЛКСМ, 9, м. Знам’янка, Кіровоградська область , т. 2-21-10


Інформація про досвід

Тема:  Шляхи і методи розвитку творчих здібностей учнів в процесі навчання.    
Мета: забезпечити оптимальні передумови для самореалізації особистості школяра, розкриття всіх закладених у ній природних задатків, творчих здібностей.

Короткий зміст:

    Івасенко О.А. є творчо працюючим вчителем з високим рівнем професійної   майстерності та широким діапазоном професійних надбань.
    Має напрацьований досвід з проблеми :  «Шляхи і методи розвитку творчих здібностей учнів в процесі навчання»   , який вивчено та узагальнено в школі і на рівні міста, занесено в міську картотеку передового педагогічного досвіду. Самостійно розробила проблемні завдання, методи і прийоми, за допомогою яких вдало організовує на уроках творчу роботу учнів. За допомогою інтерактивних технологій на уроках забезпечує розвиток пізнавальної активності, де процес пізнання йде від учня. Внаслідок такої організації навчальної діяльності учні спостерігають, порівнюють, аналізують, роблять висновки, з’ясовують закономірності. Змінює характер завдань, прагне збудити дітей до розумових дій. На уроках відбувається інтенсивна самостійна діяльність учнів, пов’язана з включенням механізму творчості, допомогою і заохоченням з боку вчителя.      Вчить логічно мислити, спостерігати, аналізувати, порівнювати, досліджувати, доводити свою думку, самостійно здобувати знання, робити висновки, систематично створюючи для цього   відповідні умови на уроках, позакласних закладах. Надає можливість відчувати радість пізнання в   навчанні.  Впроваджує нестандартні форми роботи з дітьми, новітні технології, організовує колективну, групову діяльність учнів, різноманітно стимулює пізнавальні інтереси, активність школярів. Свої уроки будує, як урок-мислення, урок-спілкування, де істина постає, як суперечка про істину. Проблемно-пошуковий діалог присутній на всіх уроках. При цьому учні відчувають власну гідність та самоповагу. Думка кожного учня важлива. Олена Анатоліївна  ставиться до кожного вихованця, як до діяча, що означає розуміння духовного й особистісного потенціалу кожної дитинчати нові знання . Таким чином народжуються уроки, на яких дітям працювати легко, бо всі структурні компоненти підпорядковані віковим особливостям: фізична спроможність, емоційне сприйняття навколишнього світу, мовленнєвий розвиток, прагнення отримувати нові знання.
    Стараннями вчительки створено клас – кабінет, який став справжньою лабораторією. Приміщення просторе і світле, в ньому багато кімнатних рослин. В кабінеті є комп’ютер, телевізор, багато додаткового матеріалу, таблиць, які використовує вчитель під час роботи з учнями.  
     Розуміючи роль сімейного виховання, підтримує тісні зв’язки з батьками, надає їм практичну допомогу у вихованні дітей, вміло залучає їх до життя класу, шкільних справ.
    Високий фаховий рівень, доброзичливість стали запорукою високого авторитету Олени Анатоліївни серед колег, батьків і учнів.

Форма відбору:
  • Всеукраїнський професійний конкурс
  • Регіональний професійний конкурс
  • Інші професійні конкурси всеукраїнська виставка з освітніх досягнень
  • Міжнародна виставка з освітніх досягнень
  • Науково-методичне видання
  • Інше 

Основні показники результативності:  Вихованці є переможцями і учасниками  Всеукраїнських  конкурсів   «Соняшник» - 9 учнів,   «Колосок» - 8 учнів,     «Кенгуру» - 11 учнів;
Дубок Валерія – переможниця місткого етапу, учасниця обласного етапу конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
В 2002 році нагороджена Почесною грамотою МОН України, має  звання «Старший вчитель».

Форма узагальнення:  опис досвіду

Схвалено (ким? коли?): методична рада школи – 2011 р., рада міського методичного  кабінету – 2011 р..

Місце збереження: шкільний методичний кабінет, міський методичний кабінет.


Шляхи розповсюдження в системі післядипломної педагогічної освіти області

Інформація про використання:  вчитель ділиться своїм досвідом на семінарах , курсах підвищення кваліфікації вчителів, конференціях, педагогічних читаннях, бере участь у освітніх виставках міста і області.